NIP: 542-020-29-31

Numer konta bankowego: 32 1240 5211 1111 0000 4924 4687

Adres: ul. Nowy Świat 11 C, 15-453 Białystok.

Psycholog z długoletnim doświadczeniem klinicznym w zakresie
neuropsychologii dorosłych i dzieci.

Zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług.

W wyjątkowo trudnych czasach pandemii odpowiadając na potrzebę naszych pacjentów zapraszamy na spotkania z psychologiem Panią Barbarą Piekarską Abou -Hilal.

• jeśli nie radzisz sobie z jakimikolwiek zagrożeniami i brakiem perspektyw,
  • jeśli pandemia dezorganizuje twoje życie i odczuwasz bezradność,
  •  jeśli nie wiesz jak postępować z dziećmi, które wyjątkowo potrzebują wsparcia dorosłych,
  •  jeśli….. lista ta jest nieskończenie długa i dotyczy nas wszystkich.

Przyjdź po poradę i terapię by odzyskać siłę i motywację do przetrwania i przezwyciężenia zagrożeń.

Podejmij walkę z własnym lękiem, uczuciem braku sensu.

Oferujemy fachową poradę i pomoc , w atrakcyjnej cenie 75 zł. Zapraszamy!!!

1. Diagnoza i terapia dzieci zdrowych i chorych (zwłaszcza zaburzenia ze strony układu nerwowego, wady rozwojowe, deficyty, niepełnosprawność).
  2. Diagnoza i terapia osób dorosłych zdrowych i chorych (zaburzenia ze strony układu nerwowego, choroby przewlekłe, choroby psychosomatyczne).
  3. W terapii psychologicznej stosuję między innymi metody arteterapii.
  4. Udzielam porad psychologicznych w przypadkach nagłych tj. załamania psychiczne, wypadki losowe, kryzysy uczuciowe i inne problemy egzystencjalne.

Diagnoza neuropsychologiczna ma na celu określenie stanu możliwości intelektualnych i adaptacyjnych a także określenie potencjału tych możliwości czyli ukrytych niewykorzystanych zdolności przystosowawczych które można wzbudzić i wykorzystać w procesie terapii psychologicznej w drodze do odzyskania równowagi zdrowotnej.

Metody terapii psychologicznej nie są trudne do realizacji, wymagają wiedzy i cierpliwości.

Długoletnie doświadczenie w oddziałach neurologii potwierdzają skuteczność psychoterapii w procesie leczenia skutków chorób neurologicznych przewlekłych i psychosomatycznych.

Arteterapia jest zbiorem poglądów i metod terapeutycznych służących poprawie jakości zdrowia psychicznego. Używając tych metod (uprawianie sztuki) można odzyskać kontrolę nad własnym zdrowiem i zachowaniem, odnaleźć sens walki z przeciwnościami losu a tym samym wpłynąć na wyeliminowanie lub osłabienie objawów wielu chorób cywilizacyjnych (np. depresja, cukrzyca, choroby nowotworowe, choroby neurologiczne i wiele innych).+

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do skorzystania z moich usług.
Barbara Piekarska Abou-Hilal